Lüleburgaz Ahmetbey satılık arsa, sahibinden ahmetbey köyde satılık tarla

Ahmetbey Belediyesi, Lüleburgaz Ahmetbey de satılık arsa, Lüleburgaz Ahmetbey satılık daire,

AHMETBEY BELEDİYESİ İlk yerleşim izni 1890lı yıllarında olmuş, nüfus gerek doğum, gerekse göç yoluyla,  Bulgaristan , Yugoslavya, ve Yunanistan, 1930-1950 ve 1989 yıllarında Bulgaristan'dan zorunlu göç ile gelenler ve iş için Anadolu'dan muhtelif yerlerinden gelenler oluşturmuştur. Geçmiş tarihi Traklara kadar uzanır. Ahmetbey Lüleburgaz bölgesinin önemli yerleşim merkezlerindendir. MÖ 700-600'de burada Trakya kavminin yaşadığına ilişkin anıt mezarlar bulunmakta.

 Nüfus 4498 dir.,Ahmetbey belediyesi verimli topraklara sahip, kırklareli lüleburgaz ahmetbey satılık arsa, lüleburgaz ahmetbey satılık tarla, emlak yatırımcısı için iyi gelir sağlamakta. Ahmetbey belediyesi sanayi yatırımlarına destek vererek bölge sanayileşmesini sağlamıştır.

Ahmetbey belediyesi sınırları Pınarhisar merkeze bağlı Sütlüce köyü, Akıncılar, Sofular, Pınarbaşı, Lüleburgaz belediyesi'ne bağlı Emirali köyü, Akçaköy ve Evrensekiz belediyesi'dir.

Lüleburgaz Emlak Fiyatları, Lüleburgaz Emlakçıları, Güler Emlak Firması Lüleburgaz Ahmetbey satılık arsa, sahibinden ahmetbey köyde satılık tarla Lüleburgaz Emlak Fiyatları, Lüleburgaz Emlakçıları, Güler Emlak Firması,Ahmetbey,Belediyesi,Lüleburgaz,Ahmetbey,de,satılık,arsa,Lüleburgaz,Ahmetbey,satılık,daire,AHMETBEY,BELEDİYESİ,İlk,yerleşim,izni,1890lı,yıllarında,olmuş,nüfus,gerek,doğum,gerekse,göç,yoluyla,Bulgaristan,Yugoslavya,ve,Yunanistan,1930-1950,ve,1989,yıllarında,Bulgaristan'dan,zorunlu,göç,ile,gelenler,ve,iş,için,Anadolu'dan,muhtelif,yerl Lüleburgaz Emlak Fiyatları, Lüleburgaz Emlakçıları, Güler Emlak Firması Ahmetbey Belediyesi, Lüleburgaz Ahmetbey de satılık arsa, Lüleburgaz Ahmetbey satılık daire, AHMETBEY BELEDİYESİ İlk yerleşim izni 1890lı yıllarında olmuş nüfus gerek doğum gerekse göç yoluyla Bulgaristan Yugoslavya ve Yunanistan 1930-1950 ve 1989 yıllarında Bulgaristan'dan zorunlu göç ile gelenler ve iş için Anadolu'dan muhtelif yerl