lüleburgaz çeşmekolu köyü satılık tarla,

lüleburgaz da sahibinden satılık tarla, lüleburgaz sahibinden satılık müstakil ev, kırklareli lüleburgaz sahibinden satılık tarlalar, lüleburgaz çeşmekolu köyü satılık arsa, lüleburgaz sahibinden satılık tarla,

ÇEŞMEKOLU KÖYÜ Kırklareli merkeze 36 km, Lüleburgaz ilçe merkezine 18 km uzaklıkta. Marmara Bölgesinin yıldız dağları ile ergene ovası bölümleri kuşağında yer alır. Çeşmekolu Köyü, kuzey’de Bulgaristan, kuzey,doğu’da Karadeniz, güney doğu’da İstanbul, güney’de Tekirdağ ve batı’da Edirne ile çevrilmiştir.

Çeşmekolu Köyü, deniz seviyesinden 203 metre yüksekliktededir, kuzey ve doğu’su dağlık ve ormanlıktır orman bölümü harici genelde düz arazidir. Bölgede genellikle kara iklimi hakim. Kışları soğuk ve yağışlı, yazları sıcak geçer. Bitki türü olarak ormanlık ve step özelliği gösterir.

Lüleburgaz Çeşmekolu köyü, Hamtabat köyü, Celaliye köyü, Deveçatağı köyü, Erikler yurdu, Kumrular köylerine sınır konumdadır.

Lüleburgaz Emlak Fiyatları, Lüleburgaz Emlakçıları, Güler Emlak Firması lüleburgaz çeşmekolu köyü satılık tarla, Lüleburgaz Emlak Fiyatları, Lüleburgaz Emlakçıları, Güler Emlak Firması,lüleburgaz,da,sahibinden,satılık,tarla,lüleburgaz,sahibinden,satılık,müstakil,ev,kırklareli,lüleburgaz,sahibinden,satılık,tarlalar,lüleburgaz,çeşmekolu,köyü,satılık,arsa,lüleburgaz,sahibinden,satılık,tarla,ÇEŞMEKOLU,KÖYÜ,Kırklareli,merkeze,36,km,Lüleburgaz,ilçe,merkezine,18,km,uzaklıkta,Marmara,Bölgesinin,yıldız,dağları,ile,ergene,ovası,bölümleri,kuşağında,yer,alır,Çeşmekolu,Köyü,kuzey’de,Bulgaristan,kuzeydoğu’da,Ka Lüleburgaz Emlak Fiyatları, Lüleburgaz Emlakçıları, Güler Emlak Firması lüleburgaz da sahibinden satılık tarla, lüleburgaz sahibinden satılık müstakil ev, kırklareli lüleburgaz sahibinden satılık tarlalar, lüleburgaz çeşmekolu köyü satılık arsa, lüleburgaz sahibinden satılık tarla, ÇEŞMEKOLU KÖYÜ Kırklareli merkeze 36 km Lüleburgaz ilçe merkezine 18 km uzaklıkta Marmara Bölgesinin yıldız dağları ile ergene ovası bölümleri kuşağında yer alır Çeşmekolu Köyü kuzey’de Bulgaristan kuzeydoğu’da Ka