Lüleburgaz Hamidabat köyü satılık tarla, Hamidabat köyü satılık arsa

Lüleburgaz Hamitabat köyü satılık tarla, Lüleburgaz Hamitabat köyünde satılık tarla, sahibinden satılık tarla

 

HAMİDABAT Köyü modern tarım ve büyükbaş hayvancılık yapılmakta. Büyükbaş hayvansal ürünleri değerlendirmek ve pazarlamak amacıyla kooperatif kurulmuş.

Türkiye sınırları içerisinde Trakya bölgesinde doğal gazın en yoğun olduğu yerlerden biridir. Hamidabat köyü’nde doğal gaz 1970 yıllarda bulunup ekonomiye kazandırılmak amacı ile 1983 yılında Hamidabat doğal gaz elektrik santrali kurulmuş. Ayrıca Rusya dan gelen batı doğal gaz hattı yine, Hamitabat üzerinden geçerek bu hattan da Hamidabat elektrik doğal gaz çevrim santralı için doğal gaz alınmakta. Hamidabat köy kooperatifi tarafından sucuk imalat tesisi kurulmuş ve işletilmekte. Burada üretilen sucuklar etraf köy ve ilçelere pazarlanmakta.Hamidabat köy’ünün sucuğu da bölgede meşhurdur. Hamidabat köyü’ne sınır olan yerleşim alanları, Celaliye köyü, Çeşmekolu köyü, Kırıkköy, Ayvalı köyü, Tatarköy leridir.

Lüleburgaz Satılık Daire Lüleburgaz'da Satılık Arsa Fiyatları Lüleburgaz Satılık Daire Arsa İlanları, 1+1 2+1 3+1 Sıfır Satılık Daire, Arsa, Tarla Fiyatları Lüleburgaz'da Yetkili Emlak Firması Burada Lüleburgaz Hamidabat köyü satılık tarla, Hamidabat köyü satılık arsa Lüleburgaz Satılık Daire Lüleburgaz'da Satılık Arsa Fiyatları Lüleburgaz Satılık Daire Arsa İlanları, 1+1 2+1 3+1 Sıfır Satılık Daire, Arsa, Tarla Fiyatları Lüleburgaz'da Yetkili Emlak Firması Burada,Lüleburgaz,Hamitabat,köyü,satılık,tarla,Lüleburgaz,Hamitabat,köyünde,satılık,tarla,sahibinden,satılık,tarla,HAMİDABAT,Köyü,modern,tarım,ve,büyükbaş,hayvancılık,yapılmakta,Büyükbaş,hayvansal,ürünleri,değerlendirmek,ve,pazarlamak,amacıyla,kooperatif,kurulmuş,Türkiye,sınırları,içerisinde,Trakya,bölgesinde,doğal,gazın,en,yoğun,olduğu,y Lüleburgaz Satılık Daire Lüleburgaz'da Satılık Arsa Fiyatları Lüleburgaz Satılık Daire Arsa İlanları, 1+1 2+1 3+1 Sıfır Satılık Daire, Arsa, Tarla Fiyatları Lüleburgaz'da Yetkili Emlak Firması Burada Lüleburgaz Hamitabat köyü satılık tarla, Lüleburgaz Hamitabat köyünde satılık tarla, sahibinden satılık tarla HAMİDABAT Köyü modern tarım ve büyükbaş hayvancılık yapılmakta Büyükbaş hayvansal ürünleri değerlendirmek ve pazarlamak amacıyla kooperatif kurulmuş Türkiye sınırları içerisinde Trakya bölgesinde doğal gazın en yoğun olduğu y