Lüleburgaz iş ilanları, Lüleburgazda bay bayan Emlak Danışmanları!

Emlak danışmanlığı günümüzde kariyer yapmak para kazanmak hedefi olan girişimci beyinlere ihtiyaç duymakta. Emlak sektöründe iş imkanı, Satış ve Pazarlamada uzmanlaşmayı hedeflemiş. En az Lise Mezunu, Ev Hanımları, Genç Emekliler, Bankacılar, Sigortacılar, Çalışmak İsteyen ve Kendine inananlar Ekibimize katılarak yüksek gelirli bir kariyer sahibi olabilirsiniz. ...?

Lüleburgaz İş ilanları, Lüleburgaz İş arama, Lüleburgaz İş arıyorum, Lüleburgaz Bay, Bayan İş İlanları, Lüleburgaz Emlak Danışmanlığı

 

 LÜLEBURGAZ EMLAK DANIŞMANI                                                                       

EMLAK DANIŞMANLARI , MÜŞTERİ TEMSİLCİLERİ Ekip çalısmasına yatkın, sorumluluk sahibi, Halkla ilişkileri ve iletişim becerileri güçlü analitik düşünebilen, araştırmacı,  Bay ve Bayan takım çalışmasını bilen emlak danısmanı arıyoruz. İŞ TANIMI Ofis portfoyundeki gayrimenkullerin satış işlemlerini gerceklestirmek, mevcut müşteri ve emlak portfoyunu yönetmek. ( Kendi bölgesinde para kazanmak ve İş imkanı isteyenler  )

 

LÜLEBURGAZ GAYRİMENKUL DANIŞMANLIĞINDA YENİ BİR İŞ FIRSATI İÇİN 

EN BÜYÜK GÜVENCE KİŞİSEL ve TAŞINABİLİR BİR BECERİYE SAHİP OLMAKTIR. 

BU BECERİ DÜNYANIN NERESİNE GİDERSENİZ GİDİN SİZE YÜKSEK KAZANÇ SAĞLAR.

İŞTE SİZE YÜKSEK GÜVENCELİ BİR KARİYER ELDE ETMENİZ İÇİN YENİ BİR FIRSAT.

Bölgemizde gayrimenkul ve inşaat sektöründeki hareketlilik ile profesyonel Gayrimenkul Danışmanlığı en çok ihtiyaç duyulan meslek haline gelmiştir.

Sizler Lüleburgazda en güvenilir GÜLER GAYRİMENKUL tecrübe ve güveni ile Lüleburgaz ofisimizde kendi işinizi kurmanız ve yeni bir başlangıç için ekibimize katılımak üzere ofisimize davetlisiniz.

BU MESLEĞE GİRMEK İÇİN:

Tecrübeye ihtiyacınız yok: Başarılı ve çok kazanan bir gayrimenkul danışmanı olmanız için gerekli tüm eğitimler GÜLER GAYRİMENKUL Tarafından sürekli olarak verilmektedir.

Sermayeye ihtiyacınız yok: GÜLER GAYRİMENKUL, İhtiyacınız olan tüm alt yapıyı ve ofisi sizin için Lüleburgaz da hazırlamış bulunmaktadır.

Ekibimize Katılmak İçin Kimleri Arıyoruz .?

25 Yaş Üzeri Bay ve Bayan Girişimciler.

Kendi işinin patronu olmak isteyen.

Maaşlı bir işte kazanamayacağınız kadar yüksek kazanç hedefi olan.

Emlak sektörüne ilgi duyan ve bu sektörde iyi bir kariyer yapmak isteyenler.

Kurumsal bir kimliği konuşma ve giyim tarzı ile yansıtabileceğine inanan.

Özgüveni yüksek, insanlar ile iletişimi güçlü olan.

Hırslı, Girişimci ruha sahip.

Satış ve Pazarlamada uzmanlaşmayı hedeflemiş.

En az Lise Mezunu.

Genç Emekliler, Bankacılar, Sigortacılar, Çalışmak İsteyen Ev Hanımları, Ve Kendine inananlar Ekibimize katılarak yüksek gelirli bir kariyer sahibi olabilirsiniz.

Lüleburgaz GÜLER GAYRİMENKUL ofisinde Gayrimenkul Danışmanı olmak istiyorsanız, ofisimize başvurabilir, ya da daha fazla bilgi almak için

www.gulergayrimenkul.com

Tel: 0288 417 1401 - 0532 794 6649

Mail: info@gulergayrimenkul.com ----- adresinden bağlantıya geçebilirsiniz.

 

Lüleburgazda Emlak Danışmalığı Lüleburgaz İş İlanları, Lüleburgaz eleman ilanları.

Lüleburgaz bölgesinde emlak danışmanları her gün daha iyi kariyer imkanına sahip olmakta.

Emlak danışmanlığı günümüzde kariyer yapmak para kazanmak hedefi olan girişimci beyinlere ihtiyaç duymakta. Emlak sektöründe iş imkanlarından faydalanmak için bireylerin emlak kurs belgesi almış olması veye konusu emlak ve dengi olan okullardan mezun olması gerekmekte. Emlak danışmanlığı bölümlerinde bayan arkadaşlar daha çok daire konusunda Erkek arkadaşlar ise arsa tarla portföylerinde daha başarılı olmaktalar. Lüleburgazda emlak sektörü yüksek fiyat'lar dan işlem görmekte, Emlak danışmanları resmi olarak alıcıdan % 2 satıcıdan % 2 komisyon bedeli almaktadır. Alıcı ve satıcı % 2 hizmet bedeli vermemek için bazen AYAKÇI tabir edilen kişilerden ucuz hizmet aldıklarını var sayarak ayakçılarla iş yapmaktalar tabi sonuç hiçte istenmeyen noktalara varmakta. Günümüzde emlak danışmanlığı profesyonel olarak  bilgi ve belge araştırması çok iyi yapılmış emlak portföyleri sunmayı gerektirmekte. Ayakçı tabir edilen kişiler emlak danışmanlığı ile alakası olmayan kişilerdir bu ayakçı kişiler bilgi ve belgeleri araştıracak kapasiteye sahip değildirler. Günümüzde ve gelecekte profesyonel bay ve bayan emlak danışmanlarına daha çok ihtiyaç olacaktır. Emlak alıcı ve satıcı'larının alım satım konusunda profesyonel Emlak Firmaları ile çalışmaları uzman emlak danışmanları sayesinde yatırımlarını doğru yönde sonuçlandırmaları şahsi menfaatleri için gereklidir. Lüleburgaz iş ilanları ile Güler Gayrimenkul Emlak bay bayan danışmanları'na Lüleburgaz emlak danışmanı olarak iş imkanı sunmakta.

Lüleburgaz emlakçı, Lüleburgaz emlak fiyatları, Lüleburgaz emlak firmaları, lüleburgaz aydinlar sitesi, sahibinden satılık daireler lüleburgaz kurtuluş mahallesinde, lüleburgaz yalçınlar sitesi satılık daire, yalçınlar kent Lüleburgaz, lüleburgaz yalçınlar sitesi kiralık daire, lüleburgaz 1+1 kiralık daireler, lüleburgaz levent sitesi satılık daire, lüleburgaz inşaat firmasından satılık daireler, lüleburgaz inci sitesi satılık daire, beyaz inci konakları Lüleburgaz, lüleburgaz doğa park evleri satılık, güngör inşaat Lüleburgaz, güngör inşaat ıhlamur villaları, lüleburgaz satılık sıfır daireler, lüleburgaz doğa park evleri satılık, bergule evleri Lüleburgaz, lüleburgaz bergule evlerinde satılık daire, lüleburgaz günyüzü evlerinde satılık daire, lüleburgaz koza evleri satılık daire, lüleburgaz eflani evleri satılık daire, lüleburgaz çarşı konakları satılık daire, işbilir inşaat çarşı konakları, lüleburgaz emlakçılar, lüleburgaz satılık müstakil ev, lüleburgaz çarşı konakları kiralık, lüleburgaz gelincik konakları satılık daire, lüleburgaz taşkın vadi konakları satılık daire, sahibinden satılık daire lüleburgaz siteler mahallesi, lüleburgaz migros civarı satılık daire, lüleburgaz inönü mahallesi satılık daire, lüleburgaz sahibinden satılık arsa, lüleburgaz istiklal mahallesi satılık daire, sahibinden satılık daireler lüleburgaz kurtuluş mahallesinde, lüleburgaz 8 kasım mahallesi satılık daire, lüleburgaz kurtuluş mahallesi satılık daire, sahibinden satılık daire lüleburgaz siteler mahallesi, sahibinden satılık daire lüleburgaz atatürk mahallesi, lüleburgaz güneş mahallesi satılık daire, sahibinden satılık daire lüleburgaz yıldız mahallesi, gencer inşaat lüleburgaz satılık daireler, akasya konutları 3 lüleburgaz, lüleburgaz akasya konutları satılık daire, lüleburgaz yeni konut projeleri, alya konutları Lüleburgaz, alya konutları 3 lüleburgaz, lüleburgaz alya 2 satılık daire, alya 3 lüleburgaz fiyatları, lüleburgazda satılık sıfır daireler, lüleburgaz satılık daire sıfır, lüleburgaz emlak, lüleburgaz emlakçılar, lüleburgaz emlakçılar odası, lüleburgaz satılık villa, lüleburgaz alınteri küme evleri, lüleburgaz rüya kent satılık villa, alınteri villaları lüleburgaz satılık, cavit arda villaları Lüleburgaz, lüleburgaz satılık dublex daireler, lüleburgazda satılık dubleks daireler, lüleburgaz satılık dubleks daireler, lüleburgaz satılık müstakil ev, lüleburgaz dere mahallesinde satılık evler, lüleburgaz kurtuluş mahallesinde satılık evler, lüleburgaz atatürk mahallesinde satılık evler, lüleburgaz durak mahallesinde satılık evler, 

Lüleburgaz Satılık Daire Lüleburgaz'da Satılık Arsa Fiyatları Lüleburgaz Satılık Daire Arsa İlanları, 1+1 2+1 3+1 Sıfır Satılık Daire, Arsa, Tarla Fiyatları Lüleburgaz'da Yetkili Emlak Firması Burada Lüleburgaz iş ilanları, Lüleburgazda bay bayan Emlak Danışmanları! Lüleburgaz Satılık Daire Lüleburgaz'da Satılık Arsa Fiyatları Lüleburgaz Satılık Daire Arsa İlanları, 1+1 2+1 3+1 Sıfır Satılık Daire, Arsa, Tarla Fiyatları Lüleburgaz'da Yetkili Emlak Firması Burada,Emlak,danışmanlığı,günümüzde,kariyer,yapmak,para,kazanmak,hedefi,olan,girişimci,beyinlere,ihtiyaç,duymakta.,Emlak,sektöründe,iş,imkanı,Satış,ve,Pazarlamada,uzmanlaşmayı,hedeflemiş.,En,az,Lise,Mezunu,Ev,Hanımları,Genç,Emekliler,Bankacılar,Sigortacılar,Çalışmak,İsteyen,ve,Kendine,inananlar,Ekibimize,katılarak,yüksek,gelirli,bir,kariyer,sahibi,olabilirsiniz.,...?,Lüleburgaz,İş,ilanları,Lüleburgaz,İş,arama,Lüleburgaz,İş,arıyorum,Lüleburgaz,Bay,Bayan,İş,İlanları,Lüleburgaz,Emlak,Danışmanlığı,LÜLEBURGAZ,EMLAK,DANIŞMANI,EMLAK,DANIŞMANLARI,MÜŞTERİ,TEMSİLCİLERİ,Ekip,çalısmasına,yatkın,sor Lüleburgaz Satılık Daire Lüleburgaz'da Satılık Arsa Fiyatları Lüleburgaz Satılık Daire Arsa İlanları, 1+1 2+1 3+1 Sıfır Satılık Daire, Arsa, Tarla Fiyatları Lüleburgaz'da Yetkili Emlak Firması Burada Emlak danışmanlığı günümüzde kariyer yapmak para kazanmak hedefi olan girişimci beyinlere ihtiyaç duymakta. Emlak sektöründe iş imkanı, Satış ve Pazarlamada uzmanlaşmayı hedeflemiş. En az Lise Mezunu, Ev Hanımları, Genç Emekliler, Bankacılar, Sigortacılar, Çalışmak İsteyen ve Kendine inananlar Ekibimize katılarak yüksek gelirli bir kariyer sahibi olabilirsiniz. ...? Lüleburgaz İş ilanları Lüleburgaz İş arama Lüleburgaz İş arıyorum Lüleburgaz Bay Bayan İş İlanları Lüleburgaz Emlak Danışmanlığı LÜLEBURGAZ EMLAK DANIŞMANI EMLAK DANIŞMANLARI MÜŞTERİ TEMSİLCİLERİ Ekip çalısmasına yatkın sor