LÜLEBURGAZ BELEDIYESI KARŞISINDA KIRALIK OFIS

Kırklareli / Lüleburgaz

Şevket Ödül Caddesi 39750
Kiralık Ofis İş Yeri 1,000 TL 24 m² Oda / Bölme: 2

Lüleburgaz Özerler Mahallesi Belediye karşısında Taylanlar İş Merkezinde 24 m2 Kiralık ofis

Lüleburgaz Belediyesi karşısında Taylanlar İş Merkezi 5nci katta Kiralık ofis İş hanında asansör ve her katta tuvalet bulunmaktadır.Şehrin merkezine yazıhane , büro ve ofis olarak kullanılacak kiralık ofis.Ofisler içerisine kendi kullanımına ait su tesisatı lavabosu bulunmaktadır.Ofis 2 odadan oluşmakta içeriden kapı ile geçiş sağlanmakta odanın biri sekreter odası diğeri idari oda olarak kullanılabilir. 

Lüleburgaz Özerler mahallesinde önemli yerler. Lüleburgaz Özerler mahallesi, Lüleburgaz Belediyesi, Lüleburgaz Fen Bilimler Dersanesi, Lüleburgaz Kongre meydanı, Banka, ATM,  Eczane, Muhasebeci, Alışveriş dükkanları, Öz Trabzon ekmek fırını bulunmakta. Lüleburgaz satılık kiralık daire fiyatları. Lüleburgaz emlakçılar, sahibinden, inşaat firmasından satılık kiralık ev sıfır daireler evler dubleks daire müstakil ev emlak ilanları bulup iletişime geçin.

Lüleburgaz Güler Emlak Danışmanlığı

Özbek TURHAN

05306424284

Ana Bilgi

Oda / Bölme2
Yapının DurumuIkinci El
Kullanım DurumuBoş
Bulunduğu Kat5
Kullanım AmacıGenelOfis
IsıtmaKombi
Yakıt TipiDoğalgaz

İç Özellikler

Telefon - Faks Hattı
WC

Konum

Cadde üzerinde
Merkezde

Çevre Bilgisi

ATM
Banka
Cafe
Eczane & Medikal
Eğlence Merkezi
Kafeterya
Pastane & Fırın
Postane

Bina

Asansör
Telefon Hattı

İlanın Yayınlandığı Siteler

Lüleburgaz GÜLER EMLAK
Yılmaz Mahallesi Edirne Caddesi No: 22/A Güler Gayrimenkul - LÜLEBURGAZ / KIRKLARELİ (Türk Telekom Müdürlüğü karşısı, Şok Market ve Pancar Kooperatif bitişiği) Lüleburgaz Satılık Tarla Arsa Sıfır Daire İlanları, Lüleburgaz Kiralık Ev Fiyatları
Lüleburgaz / Cumhuriyet
39750 Kırklareli
+90 288-417 29 90
Lüleburgaz Güler Emlak Müşavirliği, Lüleburgaz Satılık Daire, Arsa, Kiralık Ev Fiyatları. Kiralık İş Yeri Ofis LÜLEBURGAZ BELEDIYESI KARŞISINDA KIRALIK OFIS Kırklareli Lüleburgaz - - 1,000 TL Lüleburgaz Güler Emlak Müşavirliği, Lüleburgaz Satılık Daire, Arsa, Kiralık Ev Fiyatları.,,luleburgaz,belediyesi,karsisinda,kiralik,ofis,kirklareli,luleburgaz,-,-,is,yeri,ofis,kiralik,luleburgaz,ozerler,mahallesinde,kiralik,ofis,,luleburgazda,kiralik,ofis,,luleburgaz,emlakcilarindan Lüleburgaz Güler Emlak Müşavirliği, Lüleburgaz Satılık Daire, Arsa, Kiralık Ev Fiyatları. LÜLEBURGAZ BELEDIYESI KARŞISINDA KIRALIK OFIS Kırklareli Lüleburgaz - - İş Yeri Ofis Kiralık Lüleburgaz Belediyesi karşısında Taylanlar İş Merkezi 5nci katta Kiralık ofis İş hanında asansör ve her katta tuvalet bulunmaktadır.Şehrin merkezine yazıhane , büro ve ofis olarak kullanılacak kiralık ofis.Ofisler içerisine kendi kullanımına ait su tesisatı lavabosu bulunmaktadır.Ofis 2 odadan oluşmakta içeriden kapı kapı ile geçiş sağlanmakta odanın biri sekreter odası diğeri idari oda olarak kullanılabilir.